Sayfa şu ana kadar
229275
kez ziyaret edilmiştir.

HAKKIMIZDA

Karaca Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifine ait 1000 ton kapasiteli Soğuk Hava Deposu, Sivas yolu 20. Km.de Sütlüce Köyü mevkiinde faaliyete geçmiştir.

KAPASİTE
Günlük 1000 ton yaş meyve sebze muhafazası yapılabilmektedir. 7 metre yükseklik ve 70 metrekarelik ve 462 metreküp hacimli10 ayrı soğutma ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca 1 adet çok amaçlı hazırlık odamız mevcuttur. Elektrik kesintileri ve mekanik arızalara karşı yedek makineler ve jeneratör mevcuttur.
 

HİZMETLER
1-Forklift :
Ürünlerini işletmemizde muhafaza edecek üretici ve tüccarın forkliftle ürünün araçtan alınarak depo içine zedelenmeden taşıması yapılacaktır. Ayrıca tesis içerisinde transpalet hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

2-Jeneratör:
Olası elektrik kesintilerine karşı 275 KW kapasiteli jeneratör ile enerji düzenli ve kesintisiz olarak sağlanabilmektedir.

3-Ürün İşleme Alanı:
Mevsim şartları ve işletme kapasitesine göre, önceden bilgi vermek şartı ile ürünlerinizin depolanması ve nakli için gerekli çalışmaları yapabileceğiniz çalışma alanı sağlanabilir.

4-60 Ton Kapasiteli Tır Kantarı:
İşletmemiz 60 ton kapasiteli 16 metre uzunluğunda hassas elektronik kantarı ile ürünlerinizin tartım işini de yapmaktadır.

ÖZELLİKLER 
Ürünlerinizi -5 ile +5 veya daha yüksek derecelerde istenilen nem oranında muhafazasını sağlamaktayız.

Hangi ürünleri muhafaza edebiliriz ?
Yaş ve kuru kayısı, elma, armut, üzüm, muz, kavun, ayva, tüm narenciye ürünleri, kivi, kiraz gibi tüm meyveleri ürün çeşidine göre 1 ay ile 6 ay arasında muhafaza edebilmekteyiz.